Lieve lezers,
Vandaag verschijnt de aller laatste win-actie online voor de verjaardag van het blog. En deze sluiten we super leuk af met een echte Must Have Goodie.
Vandaag maak je namelijk kans op deze unieke totebag van Blossom Books.
De realiteit? Nee bedankt. Geef mij maar een boek! Met deze fijne tas om je schouder is het duidelijk voor iedereen in je omgeving dat jij op weg bent naar de boekwinkel, of naar huis om op de bank neer te ploffen met een boek. Weg met die realiteit.
De linnen Blossom Bags zijn verkrijgbaar in verschillende designs. Wij snappen het als je niet kunt kiezen; gelukkig zijn ze budget-vriendelijk en mag je er best twee kopen. Of drie.
Afmetingen: 42 x 35 cm
TE WINNEN:
- 1 Totebag van Blossom Books ‘Blossom Bag: Allergic to reality’
WAT MOET JE DOEN:
Verplicht:
- Laat in de comments achter waarom jij deze prijs zou willen lezen. (Met een geldig mailadres)
Extra kans maken?
- Like Serendipity Books op Facebook en Like & Share de win-actie +1
- Volg op Instagram
- Like en RT op Twitter en volg op twitter +1
Deze Win-Actie loopt t/m 18 mei 2017. De winnaar ontvangt na deze datum een email. Vergeet dus vooral niet om je mailbox in de gaten te houden.
Succes!
Liefs, Marjolein
Met speciale dank aan Blossom Books
Heb niet veel goodies vind deze super mooi ?
Tof, handig om boeken veilig te vervoeren. En nog gefeliciteerd.
Tassen heb je nooit genoeg ?!
Gefeliciteerd! Wat een cool tasje, ik ben dol op tasjes! Ik zou het graag toevoegen aan mijn collectie.
Nogmaals gefeliciteerd?! De totebags van Blossom Books vind ik helemaal te gek, en ‘Allergic to reality’ past heel erg bij mij. Verder zou het een super leuk verjaardagscadeautje voor me zijn ??
Ik volg ook op Instagram en Twitter
Geweldige tas, ik doe graag mee.
Ik doe mee ! Kan niet genoeg mensen laten zien dat ik verslaafd aan lezen ben en dat doe ik graag met deze goodie ?
Wat een superleuke totebag ik doe zeker mee, het leuke aan lezen is dat je even aan de realiteit kan ontsnappen! Deze tas is perfect voor mij haha 🙂
Super leuk! Ik kan nooit genoeg totebags hebben om mijn boeken in te zetten 🙂
Aaaaah deze is zooo gaaf! Ik heb het gedeeld, geliked en jullie gevolgd op alle social media (facebook, twitter, instagram). Natuurlijk waag ik dolgraag een kansje voor deze toffe prijs!
Oeh, ik vind hem tof!!!! Natuurlijk doe ik heel graag mee, want die tas beschrijft mij precies. Ik heb alle stapjes gedaan. 🙂
Super leuk! Ik kan nooit de juiste tas vinden, maar ene canvas tas is altijd goed!
Oe deze vind ik leuk! Net als alle Tot bags van Blossom Books eigenlijk. En van linnen tassen kan je nooit genoeg hebben!
Boekerige totebags zijn fantastisch! (Lekker mileuvriendelijk en hip 😉 ) Vooral die van Blossom Books! Maar, nu komt het, toch heb ik er nog steeds geen, daarom waag ik zeker graag een kansje 😉
Volg en gedeeld via FB, volg op Instagram (niet geregramd), volg en geRT op twitter (@TurtleBookwurm).
Omdat ik super gnraag lees en ik wil ook dat iedereen dat weet. Ik heb maar 1totebag maar omdat ik die zo veel gebruik is die aan het versleten ! (RIP) ik vind die tote bags dan ook super cool en kei handig.
Voor instagram noem ik : adreamerofbooks en
Twitter is het : juuunesP
En op facebook zit ik uiteraard ook 🙂